“Hallo” TV Gelderland

Super leuke avond gehad bij TV Gelderland in het programma ‘Hallo’ met Rob Kleijs en Irene ten Voorde!!! (ook met mijn eerste fan, zie foto ;-)

http://www.omroepgelderland.nl/web/Programmas/TV/Hallo-1.htm?dbid=1091&typeofpage=73787

20120330-193220.jpg

20120330-193300.jpg

20120330-193313.jpg

20120330-193244.jpg

Met sjerp en kroontje naar het werk

Gisteren met mijn sjerp en kroontje op verschenen op mijn werk. iedereen was onwijs enthousiast en blij voor me. Lieve reacties gehad van oud collega’s via e-mail, sms en facebook :-) .

Gisteren werd ik gebeld om te gast te zijn in een TV programma, maar dit moet ik nog even geheim houden omdat ik een “geheime gast” zal zijn en de presentatoren weten nog van niets. gelukkig is het terug te kijken via gemiste uitzending ;-) . Ik laat het zo snel mogelijk weten als het ‘veilig’ is :-D

Ik heb nog twee leuke interviews in het verschiet en druk bezig om de ideeënbus die in mijn hoofd zit af en toe te laten stoppen om er wat uit te laten stappen ;-)

Liefs Iris

Lieve allemaal…

Lieve allemaal,

Het is nauwelijks in woorden te omschrijven hoe ik mij voel op dit moment. Ik ben pas net een beetje bijgekomen van alles wat op mij af is gekomen de afgelopen dagen. Ik doe al bijna 4 dagen geen oog dicht, maar ik ben wel klaarwakker. Ik ga naar bed met een lach en ik sta op met een lach. Ik kan elk moment van de dag gaan giechelen omdat ik een enorm gevoel van geluk voel.

Onder woorden brengen hoe en hoeveel ik iedereen wil bedanken voor de afgelopen maanden is lastig, maar ik ga een poging wagen.

Lieve familie en vrienden: jullie weten wat jullie voor mij betekenen, meer woorden zijn hier nu niet nodig.

Lieve Miss Simone en Miss Jagaira: ik hoop dat ik jullie kan evenaren als Miss. Ik beloof dat ik de titel eer aan zal doen en jullie kennis, wijsheid en motivatie zal gebruiken om te gaan knallen dit jaar. Jullie steun en eerlijkheid hebben niet alleen bijgedragen aan mijn zelfvertrouwen, maar ook aan mijn eigen ik.

Lieve Marlon: Ik ga heel veel van jou leren dit jaar. Jouw ondernemersgeest, openheid en chaotisch georganiseerde aard, zijn kwaliteiten waar ik graag nog wat van wil leren.

Lieve Annelies: we hebben elkaar leren kennen, kletsten zo nu en dan even, maar in de laatste week naar het finaleweekend toe, hebben we elkaar pas echt een leren kennen. Ik kan maar één ding zeggen; jij was vanaf het begin mijn nummer 1 en dat ben je nog en dat weet je, want ik heb het tegen je gezegd. Ik ben zo trots op jou als vrouw, als vriendin en als de fantastisch oprechte en lieve persoon die je bent. Dankjewel voor al je steun, gezelligheid en openheid. I have a new friend for life!

Lieve Jury: Geerthe, Mona en Henk; bedankt voor deze kans, ik zal jullie niet teleurstellen in de keuze die jullie hebben gemaakt. Geerthe, bedankt voor de kracht die je uitstraalt en overbrengt. Mona, bedankt voor de wijze lessen en prachtige manier van lopen…wow. Henk; zullen we een keer een kop koffie drinken op z’n Haags?

Lieve medefinalisten: wat mogen wij trots zijn op onszelf. Kijk eens naar ons, kijk naar jezelf, wij zijn gewoon de 12 van Nederland!!! Jullie zijn allemaal prachtige vrouwen, hou dit vast!

Lieve medewerkers, halve finalisten en iedereen die heeft meegeholpen en is geweest; bedankt voor alle hulp, steun, gezelligheid, harde werken, etc. Er zijn zoveel lieve mensen dat ik niet iedereen bij naam kan noemen, maar jullie weten wie je bent en weten dat het zonder jullie nooit was gelukt!

Iedereen bedankt voor jullie steun, hulp, inspiratie, motivatie en gezelligheid!!!

Ik heb voor mijn Miss jaar heel veel leuke plannen in mijn hoofd, maar ik ben druk bezig om dit allemaal op papier te zetten om deze vervolgens om te gaan zetten in daden.

Ik ga proberen om op mijn eigen eigenwijze manier een leuke en inspirerende invulling te geven aan mijn jaar als Miss.

“Een goed geklede volle vrouw, is als een Rubens in Versace”

Liefs Iris